Znáte někoho, kdo by neměl chytrý telefon? My asi ne. A každý, kdo má chytrý telefon, s ním fotí. I na dovolené. Všichni pak máme fotky jen v mobilech a to není moc praktické. Nenechávejte je tam, vyrobte si z nich fotoknihu a pošlete pohled babičce!

Víte, že má HappyFoto od letošního roku novou aplikaci, ve které zvládne výrobu fotoknih každý? A co teprve pohlednici! Na tu budete potřebovat jen jednu jedinou fotku. Co musíte mít, abyste zvládli na dovolené vytvořit fotoknihu nebo pohlednici? Fotky v mobilu či počítači a internet.

Do fotoknihy můžete vkládat fotky i texty, a tak bude výsledek vaší práce vypadat, jako byste ho vydali v renomovaném vydavatelství. Babičky budou žasnout. Velkou výhodou při tvorbě fotoknihy u HappyFota je, že ji nemusíte udělat celou naráz. Můžete si ji rozpracovat například v telefonu, potom si ji zdarma uložit do cloudu, a až přijde správná doba, dokončíte ji a objednáte třeba z počítače. Aplikace vám bude fungovat na všech vašich zařízeních, a dokonce jí nezáleží ani na značce, ani na systému.

Netroufáte si zatím na fotoknihu? Zkuste vyrobit pohlednici. Ty dodává HappyFoto ve dvou velikostech a vždy v sadě po čtyřech. Všechny čtyři pohlednice mohou být stejné, nebo každá jiná, to záleží jen na vás. Na přední straně bude vaše fotografie, na zadní stranu si můžete rovnou nechat vytisknout text. Předem dané jsou jen řádky pro adresu a místo na známku. 

Ať už se pustíte do fotoknihy, do pohlednice nebo do jiného fotoproduktu od HappyFota, určitě budete s výsledkem spokojeni. Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.