Česká republika se vyznačuje tím, že zde najdete opravdu mnoho krásných míst. Jestliže jste toho projeli mnoho už v zahraničí, možná nastal právě nyní ten pravý čas, objevovat krásy tuzemska. Doslova pohádková krajina vás nadchne v okolí řeky Berounky. Ve zdejší krajně je dominantou hrad Karlštejn a okolní příroda doslova vybízí k poznávání širokého okolí. Abyste si dovolenou opravdu užili, hodí se vybrat k ubytování také některý z vyhlášených hotelů.

Dovolená dle vašich představ

Právě na ubytování se nyní podíváme. Jaké máte v této oblasti možnosti? Dobře vybraný hotel přispěje k tomu, že si dovolenou skutečně užijete. Třeba Romantický Hotel Mlýn Karlštejn patří mezi takové hotely u Karlštejna, které vám dokáží navodit tu správnou atmosféru, která je zcela v souladu s okolní malebnou krajinou. Pokud se rozhodnete ubytovat, můžete si vybírat z tematických balíčků, díky kterým svou dovolenou strávíte dle vašich představ. 

Mezi velmi populární u klientů patří: 

  • Romantický balíček
  • Relaxační balíček

Romantický balíček je pochopitelně určen zamilovaným dvojicím, přičemž zde můžete využít ubytování v romantickém pokoji. Toto ubytování Karlštejn vám může nabídnout dvoulůžkové pokoje nebo také dvoulůžkové pokoje s klimatizací. Čeká tady na vás každopádně veškerý komfort a vybavení. V rámci balíčku lze využít třeba romantickou večeři při svíčkách, a to na letní terase či v prostorách hotelové restaurace. Relaxační balíček je tady zase pro ty, kteří si chtějí na své dovolené především odpočinout.

Prostředí pro každou aktivitu

Již v úvodu jsme zmínili nádhernou okolní přírodu a právě příroda Českého krasu je tím, co vás zde bude lákat asi nejvíce. Je to skvělé místo nejen pro odpočinek nebo romantické chvíle, kdy zdejší prostředí často využívají svatebčané, ale můžete se sem vypravit také v rámci oslavy narozenin nebo vaší firemní akce, kde rovněž lze využít zázemí zdejšího ubytovacího zařízení.